Електрозварник ручного зварювання

На сьогодні професія «Електрозварник ручного зварювання» одна з найзатребованіших професій будівельного профілю.

В сучасних умовах потреба в робітниках цієї професії постійна і має тенденцію зростати. Електрозварник, як правило, знаходить роботу без ускладнень в будівельних організаціях, на будівництві, на фабриках, заводах, ремонтних майстернях, на станціях технічного обслуговування тощо.

/Files/images/clip_image003.jpgРизик безробіття у зварників мінімальний.

Успішно працювати електрозварником може не кожний. Ця професія вимагає щоб робітник мав добру зорово — рухову, короткочасну та оперативну пам'ять, зосередження та стійкість уваги, просторову уяву, практичне мислення.

Заробіток електрозварника залежить від обсягів виконаних робіт, кваліфікаційного розряду та спеціалізації підприємства, де він працює. Чим вища кваліфікація електрозварника тим вища його тарифна ставка. Як правило, тарифна ставка зварника вища на 15% від тарифної ставки будь якого робітника такого самого розряду.

/Files/images/clip_image005.jpg

Отримати професію «Електрозварник ручного зварювання» ІV розряду можна в професійно-технічному училищі №7 м.Олександрії Кіровоградської області, в якому є обладнані по всім вимогам майстерні, лабораторії, кабінети.

Кiлькiсть переглядiв: 1085

Коментарi